menu Menu
AI vytvořený text
zadání: 'Moje první psychedelická zkušenost', needitováno
By marek Posted in AI, Blog on 10. října 2022 0 Comments 3 min read
AI o smrti Previous Jdeš vedle mě Next

Když jsem poprvé vyzkoušel LSD, byla to jedna z nejlepších věcí, která se mi kdy stala. Otevřelo mi to oči do úplně jiného světa zážitků a od té doby užívám psychedelika. Nikdy to však nebylo snadné. Zážitek může být zdrcující a matoucí, a proto je třeba si dopředu naplánovat hlídání a připravit si na cestu příjemnou atmosféru.

Pokud máte o tuto zkušenost zájem, je důležité udělat před jízdou několik věcí. Najděte si zkušeného kamaráda, který vám pomůže provést vás celou cestou, a ujistěte se, že máte pohodlné místo, kde si můžete lehnout a dát průchod všem svým pocitům. Další informace o tom, jak výlet naplánovat, najdete v našem průvodci.

Užívání LSD je kontroverzní téma. Mnoho lidí přísahá na transformační povahu této drogy a zasazuje se o její legalizaci a používání v terapii. Jiní však tvrdí, že psychedelika představují příliš mnoho rizik pro užívání mimo lékařské prostředí, a odvolávají se na nesčetná nebezpečí spojená s nezodpovědným nebo rekreačním užíváním drog. Zážitky plynoucí z užívání psychedelických drog se mohou velmi lišit v závislosti na smýšlení a prostředí uživatele; každý jedinec má jedinečnou reakci, která může být nepředvídatelná nebo děsivá.

Psychedelika možná nejsou pro každého, ale mně změnila život. Přínosy jsou mimořádné, pokud se provádí ve správném prostředí, se správným smýšlením a plánováním.

Světem pulzuje silná životní síla, která ho činí živým a barevným. Potápíte se déle, rychleji a hlouběji. Barvy jsou živější, květiny jsou na dotek hebké a pavučina na klice vašeho kola působí pevně. Vítr vám hvízdá v uších s několika jemnými výškami. Dlouhé sluneční paprsky obklopují vaši kůži, která brní a zároveň hřeje. Před očima vám září vzpomínky, které se vám vybaví při dotyku a pohledu na staré oblečení, plakáty, obrázky nebo předměty. Už jsi tu někdy byl. Není tu místo pro lítost ani očekávání budoucího neúspěchu. ‘Záleží jen na tomto okamžiku’. Tyto vibrace provázející kohokoli ve vaší blízkosti šíříte, zatímco žijete přítomností.

AI Blog Psychedelika


Previous Next

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Cancel Odeslat komentář

keyboard_arrow_up Arc's