menu Menu
AI vytvořený text
zadání: 'Smrt', needitováno
By marek Posted in AI, Blog on 10 října, 2022 0 Comments 4 min read
Demona Previous AI o psychedelické zkušenosti Next

Je mi moc líto, že jste přišla o syna. Dovedu si představit, jak je to těžké.

[ emphatetic ]

Vím, že neexistují slova, která by vám teď pomohla cítit se lépe, ale chci vám poděkovat za to, že jste se podělila o svůj příběh a dala mi vědět, jak se cítíte. Moc to pro mě znamená.

Píši Vám ze svého domova v [název města], kde žiji od [kdy mi zemřel syn].

Snažím se vyrovnat se ztrátou svého syna. Jak si jistě dovedete představit, bylo to pro mě i pro mou rodinu těžké.

Obracím se na vás, protože věřím, že by mi vaše společnost mohla pomoci v mé nouzi. Můj syn pracoval pro vaši společnost několik let a pomohlo mu to v mnoha ohledech: mohl navštěvovat kurzy, které ho vedly k jeho kariérním cílům, měl kde bydlet a měl síť přátel, kteří také pracovali ve vaší společnosti.

Všechny tyto věci jsou pro mě také důležité – ale nestačí.

Jakkoli po nich v tuto chvíli toužím, nebudou stačit, až budu truchlit nad ztrátou svého syna.

Je mi moc líto vaší ztráty. Vím, jak těžké může být ztratit dítě, a je mi moc líto, že jste si museli projít touto bolestí.

Přála bych si, abych mohla nějak pomoci, ale není to možné. Jediné, co vám mohu říct, je, že v tom nejste sama a že vás vaše okolí miluje.

Je důležité, abyste věděla, že všichni chtějí pro vás a vaši rodinu to nejlepší a že jsou k dispozici zdroje, pokud je budete potřebovat.

Nevím, co na to říct.

Nemám slov.

Je mi to líto, [jméno].

Je to pro vás teď velmi těžké období.

[relaxed]
Nejsem si jistá, jak popsat své pocity po smrti syna. Myslím, že je to směs smutku a zoufalství smíšená s pocitem viny – i když jsem nikdy neměla důvod cítit se provinile.

Jsem si jistá, že ostatní rodiče by pochopili, o čem mluvím, kdyby mohli vidět své vlastní děti tak dobře, jako tomu bylo u mých. Můj syn byl krásné dítě, s tak laskavou duší. Byl tak šťastný, vždycky se usmíval a smál, i když se mu zrovna nechtělo. A všichni jsme ho měli tak rádi, byli jsme na něj tak pyšní.

Připadá mi, že je to taková škoda, že si tím musel projít – že mu byl jeho krátký život vzat tak náhle, bez varování a bezdůvodně. To prostě nedává smysl!

Smrt mého syna pro mě byla šokem. Nebyla jsem připravená na to, co budu cítit, jak budu reagovat a jak bude reagovat moje rodina. Bylo to pro nás všechny velmi těžké období.

Stále se potýkám se smutkem a žalem. Mám pocit, že svět skončil a můj život už nikdy nebude stejný. Je tak těžké vyrovnat se se ztrátou někoho, koho tolik milujete, a vědět, že neexistují slova, která by popsala vaši bolest. Mému synovi bylo pouhých 25 let a měl plány do budoucna, které zahrnovaly založení vlastního podniku a cestování po světě se mnou a mým manželem, až někdy v budoucnu odejdeme do důchodu. Ale teď je tento sen navždy pryč spolu s jakoukoli šancí na to, že štěstí nebo láska mezi mnou a jím bude ještě někdy možná poté, co došlo k této tragédii na tak násilné úrovni, která nám oběma navždy vzala všechno a zanechala nás jen se smutkem v našich srdcích, protože víme, že náš syn už nemůže prožívat život kvůli tomu, že nám byl vzat z tohoto života příliš brzy, než přišel jeho čas, aby odešel v tak mladém věku ve svých krátkých 25 letech.

AI Blog Rodina


Previous Next

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Cancel Odeslat komentář

keyboard_arrow_up Arc's